Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Ekonomiczny E

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Rejestracja na przedmioty specjalizacyjne E-AG-2S-SPEC-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-07 10:00 - 2019-10-08 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe- Ekonomia I rok II st. E-E-2S-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-09-30 19:00 - 2019-10-03 09:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
2
Niezalogowany

Rejestracja na wykłady fakultatywne - Finanse i rachunkowość II rok, II st. E-FR-2N-F-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-18 19:00 - 2019-10-20 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na wykłady ogólnowydziałowe Finanse i rachunkowość I rok, II st., st. niestacjonarne E-FR-2N-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-18 19:00 - 2019-10-20 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe- FiR I rok II st. E-FR-2S-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-09-30 19:00 - 2019-10-03 09:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

GRA MENEDŻERSKA E-FR-D-GM pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-15 07:00 - 2019-10-16 05:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
zakończona
2019-10-16 11:45 - 2019-10-17 05:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
2
1
Niezalogowany
...
zakończona
2019-10-17 16:00 - 2019-10-18 10:30
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
3
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty fakultatywne - FiR III rok I st., st. niestacjonarne E-FR-LN-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-18 19:00 - 2019-10-20 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na wykłady ogólnowydziałowe Finanse i rachunkowość II rok, I st., st. niestacjonarne E-FR-LN-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-18 19:00 - 2019-10-20 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na wykłady ogólnowydziałowe Logistyka II rok, II st., st. niestacjonarne E-LG-2N-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-18 19:00 - 2019-10-20 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty fakultatywne - LG III rok I st., st. niestacjonarne E-LG-LN-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-18 19:00 - 2019-10-20 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na wykłady ogólnowydziałowe Logistyka II rok, I st. st. niestacjonarne E-LG-LN-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-18 19:00 - 2019-10-20 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na wykłady ogólnowydziałowe Logistyka III rok I st., st. niestacjonarne E-LG-LN-W-19.20Z2 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-10-18 19:00 - 2019-10-20 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Z I rok II st. E-Z-2S-W-19.20Z.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-09-30 19:00 - 2019-10-03 09:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...