Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Ekonomiczny E

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Rejestracja na przedmioty specjalizacyjne- Analityka gospodarcza III rok I st., st. stacjonarne E-AG-LS-SPEC-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Analityka gospodarcza II rok I st., st. stacjonarne E-AG-LS-W-19.20Z1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Analityka gospodarcza III rok I st., st. stacjonarne E-AG-LS-W-19.20Z2 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
2
Niezalogowany
...

Zapisy na specjalności Ekonomia II st., st. stacjonarne E-E-2S-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Zapisy na specjalności Ekonomia I st., st. stacjonarne E-E-LS-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Ekonomia II rok I st., st. stacjonarne E-E-LS-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Zapisy na specjalności Finanse i rachunkowość II st., st. niestacjonarne E-FR-2N-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty fakultatywne FiR II rok II st., st. stacjonarne E-FR-2S-F-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
2
Niezalogowany

Zapisy na specjalności Finasne i rachunkowość II st., st. stacjonarne E-FR-2S-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty fakultatywne FiR III rok I st., st., st. stacjonarne E-FR-F-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Zapisy na specjalności Finanse i rachunkowość I st., st. niestacjonarne E-FR-LN-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Zapisy na specjalności Finasne i rachunkowość I st., st. stacjonarne E-FR-LS-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Finanse i rachunkowość II rok I st., st. stacjonarne E-FR-LS-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty specjalizacyjne- Logistyka II rok II st., st. stacjonarne E-LG-2S-SPEC-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
2
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Logistyka II rok II st., st. stacjonarne E-LG-2S-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Zapisy na specjalności Logistyka I st., st. niestacjonarne E-LG-LN-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty fakultatywne Logistyka III rok I st., st. stacjonarne E-LG-LS-F-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
2
Niezalogowany
...

Zapisy na specjalności Logistyka I st., st. stacjonarne E-LG-LS-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Logistyka II rok I st., st. stacjonarne E-LG-LS-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Logistyka III rok I st., st. stacjonarne E-LG-LS-W-19.20Z1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty fakultatywne Zarządzanie II rok II st., st. stacjonarne E-Z-2S-F-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Zapisy na specjalności Zarządzanie II st., st. stacjonarne E-Z-2S-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Zarządzanie II rok II st., st. stacjonarne E-Z-2S-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty fakultatywne Zarządzanie III rok I st., st., st. stacjonarne E-Z-LS-F-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Zapisy na specjalności Zarządzanie I st., st. stacjonarne E-Z-LS-SPEC-19.20 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-06-10 21:00 - 2019-06-16 21:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty ogólnowydziałowe - Zarządzanie III rok I st., st. stacjonarne E-Z-LS-W-19.20Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2019-07-08 12:00 - 2019-07-12 11:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
2
Niezalogowany