Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 4 godziny temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 204 dni temu

Logowanie do serwisu

Aby zalogować się do serwisu, postępuj zgodnie z instrukcjami w Punkcie Logowania.

Jeśli nie znasz swojego identyfikatora lub nie otrzymałeś wiadomości z identyfikatorem, to ustaw nowe hasło.
Niektóre serwisy pocztowe segregują pocztę, dlatego sprawdź również pozostałe zakładki w skrzynce odbiorczej. Poniżej zrzut z poczty o2. Widok kategorii w serwisie pocztowym

Studenci i doktoranci, którym nie udało się ustawić hasła do logowania powinni zgłosić w dziekanacie swoje aktualne adresy e-mail.

Informacja dla nowych studentów

Jeśli w systemie IRK został podany niepoprawny adres e-mail, to należy osobiście zgłosić nowy w dziekanacie. Zmiana danych nie jest możliwa w przypadku kontaktu telefonicznego.

Uwaga! Niektóre osoby podczas rekrutacji podały taki sam adres e-mail. W takiej sytuacji należy w dziekanacie zgłosić osobiście nowy, inny adres e-mail.

Protokoły

Protokół o statusie "A - aktywny" można wydrukować i zwrócić do dziekanatu po upływie terminu zworotu podanego na protokole. Aby wydruk protokołu był możliwy wcześniej, konieczne jest zatwierdzenie go przez koordynatora.

Jeśli protokół ma status "P - w przygotowaniu", to nie da się go zatwierdzić. Wystarczy go wydrukować i zwrócić do dziekanatu.

Protokół po wydrukowaniu należy podpisać (jednorazowo na końcu protokołu). 

W przypadku gdy protokół jest wypełniany wspólnie przez prowadzących zajęcia (np. studenci zapisani wspólnie do jednej grupy zajęciowej), to należy go  wydrukować tak, aby na wydruku było miejsce na podpis przy każdej ocenie oraz imię i nazwisko prowadzącego (dodatkowe kolumny).

Migracje

Zmiany wprowadzone w systemie USOS nie są od razu widoczne w USOSweb i na odwrót. Codziennie o godzinach 5, 12 i 16 baza danych USOSweb jest synchronizowana z główną bazą danych. Proces ten trwa zwykle kilka minut.