Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Centrum Kultury Fizycznej CKF

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Rejestracja na zajęcia z wychowania fizycznego na studiach stacjonarnych UMCS-WF pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Zapisy na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 będą odbywać się drogą elektroniczną w systemie USOSweb w terminie 30 września do 3 października 2021 r. Początek zapisów od godziny 17.00 w dniu 30.09.2021 r.

Zajęcia będą odbywać się w trybie stacjonarnym i online w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem platformy Office Teams.

Studenci mający zwolnienia z praktycznych zajęć wychowania fizycznego zapisują się na „zajęcia teoretyczne”, realizowane w trybie online.

Wybór trybu realizacji zajęć pozostaje decyzją indywidualną studentów.

Zajęcia stacjonarne i online będą odbywać się od dnia 1 października 2021 r., zgodnie z planem zajęć dydaktycznych, dostępnym na stronie ckf.umcs.pl w zakładce „Dla studentów”.

Studenci zarejestrowani w systemie USOSweb na zajęcia realizowane w trybie online i stacjonarnym zobowiązani są zarejestrować się na platformie Office Teams przed rozpoczęciem zajęć.

Zapisy do sekcji sportowych odbędą się drogą elektroniczną w systemie USOSweb UMCS. Szczegółowe wymagania zostały opublikowane na stronie CKF UMCS http://www.umcs.pl/pl/ckf-umcs-sekcje-sportowe,4127.htm.

Obowiązujące terminy zajęć sekcji sportowych znajdują się na stronie KU AZS UMCS https://azs.umcs.pl/sekcje-akademickie/.

Oceny z przedmiotu wychowanie fizyczne, uzyskane w innym, wcześniejszym toku studiów, nie są przepisywane.

Studenci, studiujący dwa i więcej kierunków studiów, objętych zajęciami wychowania fizycznego, zapisują się na dwa różne przedmioty /profile/; samodzielnie zapisują się na pierwszy przedmiot /profil / do wybranej grupy w USOSweb i zgłaszają się drogą telefoniczną lub mailową do CKF UMCS celem zapisu przez pracownika administracyjnego na drugi przedmiot/profil. Adresy email oraz nr telefonów na stronie ckf.umcs.pl w zakładce „Dla studentów”.

Regulamin uczestnictwa w zajęciach z wychowania fizycznego znajduje się na stronie CKF UMCS: https://www.umcs.pl/pl/regulaminy-obiektow-i-zajec-sportowych,8188.htm.

zakończona
2021-09-30 17:00 - 2021-10-13 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...
w trakcie, ok. 17 godzin do zakończenia
2021-10-14 08:00 - 2021-10-22 15:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
2
1
Niezalogowany