Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

zobacz inne jednostki

Wydział Humanistyczny H

To jest lista aktywnych rejestracji odbywających się we wskazanej jednostce. Zaloguj się, aby zobaczyć odnośniki do stron związanych z konkretnymi turami rejestracji.

Archiwistyka I stopnia 3 semestr - przedmioty obowiązkowe A-ARW-1.3.LS-O-2-/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka I stopnia 3 semestr - przedmioty obowiązkowe.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja na przedmioty [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - archiwistyka I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Archiwistyka I stopnia 5 semestr - przedmioty spec. Zarządzanie dokumentacją współczesną A-ARW-1.5.LS-Z-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. ZDW - archiwistyka I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Anglistyka II stopnia 1 semestr 20/21 Z - przedmioty obowiązkowe H-A-2.1.2S-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - anglistyka I stopnia I sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Anglistyka II stopnia 1 semestr 20/21Z - przedmioty wybieralne MK5 H-A-2.1.2S-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne MK5 - anglistyka I stopnia I sem. 20/21Z
Niezalogowany

Anglistyka II stopnia 1 semestr 20/21Z -przedmiory wybieralne MK6 H-A-2.1.2S-W1-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne MK5 - anglistyka I stopnia I sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Anglistyka II stopnia 3 semestr 20/21 - lektorat języka obcego H-A-2.3.2S-L-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-07 19:45 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty lektoraty- anglistyka I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Anglistyka II stopnia 3 semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-A-2.3.2S-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - anglistyka I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla anglistyki I st. I roku 20/21Z H-A-LS.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy zapisać się na wszystkie przedmioty

zakończona
2020-10-02 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla anglistyki I st. II roku 20/21Z H-A-LS.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-02 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla anglistyki I st. III rok 20/21Z H-A-LS.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na seminarium - Media w Wielkiej Brytanii i Stanach Zednoczonych//Filmy i nowe media H-A-LS.5-MK11-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na seminarium - Literatura amerykańska//Kultura amerykańska H-A-LS.5-MK12-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rej. na seminarium-Konwencje anglojęzycznej literatury popularnej/Wielogatunkowość powieści bryt. H-A-LS.5-MK15-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rej. na sem. - Adaptacje:literatura i film XX/XXI w.//Translacje:literatura i film XX/XXI w. H-A-LS.5-MK17-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na seminariu - Przekład tekstów literackich//Przekład tekstów użytkowych H-A-LS.5-MK8-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Anglistyka II stopnia 3 semestr 20/21 - przedmioty wybieralne MK5 H-A.2.3.2S-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne MK5 - anglistyka I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Anglistyka II stopnia 3 semestr 20/21 - przedmioty wybieralne MK6 H-A.2.3.2S-W1-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne MK6 - anglistyka I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Rejestracja na specj. ARCHITEKTURA SYSTEMÓW INFORMACYJNYCH, 2r. 3 sem.Architektura Inf. I st. H-AI-1S-ASI-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 09:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Architektura systemów informacyjnych 3 sem. I stopnia
3
Niezalogowany

Architektura Informacji I st. 3 rok 5 sem-Rejestracja na specj ARCHITEKTURA SYSTEMÓW INFORM. H-AI-1S-ASI-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 18:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,1 rok 1 sem. Architektura Informacji I st. H-AI-1S-PO-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
PRZEDMIOTY OBOWIĄZKOWE TCAK I ST. 1 SEM
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,2 rok 3 sem. Architektura Informacji I st. H-AI-1S-PO-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Architektura informacji I st. sem 3 - przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany
...

Architektura Informacji I st. 3 rok 5 sem-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe H-AI-1S-PO-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 18:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Architektura Informacji I st-Rejestracja na specj.PUBLIKOWANIE SIECIOWE I CYFROWE,2r.3 sem. H-AI-1S-PSC-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty specjalnościowe: PUBLIKOWANIE SIECIOWE I CYFROWE 3 sem I stopień
Niezalogowany
...

Architektura Inf. I st. 3 rok 5 sem-Rejestracja na specj. PUBLIKOWANIE SIECIOWE I CYFROWE H-AI-1S-PSC-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 18:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Architektura Informacji I st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne,1 rok 1 sem. H-AI-1S-PW-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera przedmioty za łącznie 8 punktów ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty wybieralne AI I st. 1 sem
Niezalogowany
...

Architektura Informacji II st.-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,1 rok 1 sem. H-AI-2S-PO-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty obowiązkowe Architektura Informacji II st. 1 sem
Niezalogowany

Architektura Informacji II st.-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,2 rok 3 sem. H-AI-2S-PO-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
PRZEDMIOTY O BOWIĄZKOWE ARCHITEKTURA iNFORMACJI II ST. SEM. 3
Niezalogowany
...

Architektura Informacji II st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne, 1 rok 1 sem. H-AI-2S-PW-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera przedmioty za łączną liczbę 8 punktów ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty do wyboru Architektura Informacji II st. 1 sem
4
Niezalogowany

Architektura Informacji II st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne,2 rok 3 sem. H-AI-2S-PW-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Architektura Informacji II st. 3 sem
2
Niezalogowany
...

Archeologia - II stopnia - I rok ( 1 semestr ) - przedmioty obowiązkowe H-AR-2S-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Archeologii - II stopnia - I rok - przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Archeologia - II stopnia - I rok (1 semestr ) moduł specjalnościowy: historia H-AR-2S-H-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Archeologii - II stopnia - I rok (1 semestr ) moduł specjalnościowy: historia

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Archeologia - II stopnia - I rok ( 1semestr ) moduł specjalnoścowy: pradziejowa H-AR-2S-PR-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Archeologii - II stopnia - I rok ( 1semestr ) moduł specjalnoścowy: pradziejowa

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Archeologia I stopnia - I rok ( 1 semestr ) - przedmioty obowiązkowe H-AR-LS-1S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Archeologii I stopnia - I rok - przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Archeologia I stopnia - II rok ( 3 semestr ) - przedmioty obowiązkowe H-AR-LS-1S.3S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Archeologii I stopnia - II rok - przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Archeologia I stopnia - III rok ( 5 semstr ) - przedmioty obowiązkowe H-AR-LS-1s.5S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Archeologii I stopnia - III rok - przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Archiwistyka I stopnia I semestr - przedmioty obowiązkowe H-ARW-1.1.LS-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka I stopnia I semestr - przedmioty obowiązkowe.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - archiwistyka I stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Archiwistyka I stopnia I semestr - przedmioty wybieralne H-ARW-1.1.LS-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka I stopnia I semestr - przedmioty wybieralne. Należy zaarejestrować się do jednej grupy lektoratowej, zgodnie z lektoratem ze studiów licencjackich.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne - archiwistyka I stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Archiwistyka I stopnia 3 semestr - przedmioty wybieralne H-ARW-1.3.LS-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka I stopnia 3 semestr - przedmioty wybieralne

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne - archiwistyka I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Archiwistyka I stopnia 3 semestr - spec. informatyka biurowa H-ARW-1.3.LSIB-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka I stopnia 3 semestr - spec. informatyka biurowa. Należy zarejestrować się na wszystkie zajęcia w ramach jednej wybranej specjalizacji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spe. IB - archiwistyka I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Archiwistyka I stopnia 3 semestr - spec. Zarządzanie dokumentacją współczesną H-ARW-1.3.LSZD-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka I stopnia 3 semestr - spec. Zarządzanie dokumentacją współczesną. Należy zarejestrować się na wszystkie zajęcia w ramach jednej wybranej specjalizacji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spe. ZDW - archiwistyka I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Archiwistyka I stopnia 5 semestr - przedmioty wybieralne H-ARW-1.5-LS-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka I stopnia 5 semestr - przedmioty wybieralne.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne - archiwistyka I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Archiwistyka I stopnia 5 semestr - przedmioty spec. Informatyka biurowa H-ARW-1.5.LS-I-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. IB - archiwistyka I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Archiwistyka I stopnia 5 semestr - przedmioty obowiązkowe H-ARW-1.5.LS-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - archiwistyka I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Archiwistyka II stopnia 1 semestr -przedmioty spec. Informatyka biurowa H-ARW-2.1.2S-I-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka II stopnia 1 semestr -przedmioty spec. Informatyka biurowa. Zapisy na wszystkie przedmioty wybranej specjalności.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty IB- archiwistyka II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Archiwistyka II stopnia 1 semestr - przedmioty obowiązkowe H-ARW-2.1.2S-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - archiwistyka II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Archiwistyka II stopnia 1 semestr - przedmioty wybieralne H-ARW-2.1.2S-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne - archiwistyka II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Archiwistyka II stopnia 1 semestr - przedmioty spec. Zarządzanie dokumentacją współczesną H-ARW-2.1.2S-Z-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Archiwistyka II stopnia 1 semestr - przedmioty spec. Zarządzanie dokumentacją współczesną. Zapisy na wszystkie przedmioty wybranej specjalności.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty ZDW- archiwistyka II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Archiwistyka II stopnia 3 semestr - spec. Zarządzanie dokumentacją współczesną H-ARW-2.3-2S-Z-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. ZDW- archiwistyka II stopnia 3 sem. 20/21
Niezalogowany

Archiwistyka II stopnia 3 semestr - spec. Informatyka biurowa H-ARW-2.3.2S-I-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. IB- archiwistyka II stopnia 3 sem. 20/21
Niezalogowany
...

Archiwistyka II stopnia 3 semestr - przedmioty obowiązkowe H-ARW-2.3.2S-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe- archiwistyka II stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Archiwistyka II stopnia 3 semestr - przedmioty wybieralne H-ARW-2.3.2S-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne archiwistyka II stopnia 3 sem. 20/21
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla edytorstwa Ist. I rok 20/21Z H-ETR-LS.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy zapisać się na wszystkie przedmioty

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmiot opcyjny literaturoznawczy dla edytorstwa Ist. II roku 20/21Z H-ETR-LS.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty opcyjne edytorskie dla edytorstwa Ist. I roku 20/21Z H-ETR-LS.POE-1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać 1 przedmiot

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty opcyjne językoznawcze dla edytorstwa Ist. I roku 20/21Z H-ETR-LS.POJ-1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać 1 przedmiot

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty opcyjne literaturoznawcze dla edytorstwa Ist. I roku 20/21Z H-ETR-LS.POL-1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać 1 przedmiot

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla edytorstwa Ist. II roku 20/21Z dla specjalności nowe media H-ETR.E-LS.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla edytorstwa Ist. III rok 20/21Z dla specjalności nowe media H-ETR.E-LS.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla edytorstwa I st. II rok 20/21Z H-ETR.PO-LS.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla edytorstwa I st. III rok 20/21Z H-ETR.PO-LS.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla edytorstwa Ist. II roku specjalność wydawnictwo H-ETR.W-LS.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla edytorstwa Ist. III rok 20/21Z dla specjal. wydawnictwo H-ETR.W-LS.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Filologia polska II stopień I rok 20/21Z- przedmioty obowiązkowe dla wszystkich H-FP-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać wszystkie obowiązkowe przedmioty dla całego roku.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska I stopień I rok 20/21Z - przedmioty obowiązkowe dla wszystkich H-FP-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla I stopnia I roku Filologii Polskiej - należy wybrać wszystkie obowiązkowe przedmioty.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Filologia polska I stopień III semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe dla wszystkich H-FP-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Filologia polska I stopień III semestr - należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązkowe dla wszystkich.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska I stopień V semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe dla wszystkich H-FP-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Filologia polska II stopień II rok 20/21Z - przedmioty obowiązkowe dla wszystkich H-FP-LS-2S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska I stopień I rok 20/21Z - przedmioty do wyboru H-FP-LS-PW-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Filologia polska I stopień I rok - należy wybrać 4 przedmioty fakultatywne z 10 (dotyczy specjalności nauczycielskiej i redaktorsko-medialnej).

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
4
Niezalogowany

Filologia polska I stopien III semestr 20/21Z - przedmioty do wyboru H-FP-LS-PW-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać 3 przedmioty do wyboru z 8, dotyczy to całego roku bez względu na specjalność.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
3
Niezalogowany
...

Filologia polska I stopień V semestr 20/21Z - przedmioty do wyboru H-FP-LS-PW-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać 3 przedmioty do wyboru z 6, dotyczy to całego roku filologii polskiej.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
3
Niezalogowany

Filologia polska II stopień II rok 20/21Z - specjalność nauczycielska H-FP-N-2S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska I stopień I rok 20/21Z - przedmioty dla specjalności nauczycielskiej H-FP-N-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Filologia polska I stopień I rok specjalność nauczycielska- należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązkowe dla specjalności nauczycielskiej.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Filologia polska I stopień III semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe dla spec. nauczycielskiej H-FP-N-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska I stopień V semestr 20/21Z - przedmiot dla spec. nauczycielskiej H-FP-N-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Filologia polska II stopień I rok 20/21Z - specjalność nauczycielska H-FP-N-LS-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Filologia polska II stopień I rok - należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązujące na specjalności nauczycielskiej.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska II stopień I rok 20/21Z - projekt "Nauczyciel na miarę XXI wieku"-p.obowiązkowe H-FP-NXXI-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Filologia polska - II stopień I rok - są to przedmioty obowiązkowe dla specjalności nauczycielskiej realizowane w ramach projektu "Nauczyciel na miarę XXI wieku".

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Filologia polska II stopień II rok 20/211Z- projekt "Nauczyciel na miarę XXI wieku"- p.obowiązkowe H-FP-NXXI-2S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Filologia polska - II stopień II rok - rejestracja dla specjalności nauczycielskiej na zajęcia obowiązkowe w ramach projektu "Nauczyciel na miarę XXI wieku".

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska II stopień I rok 20/21Z - przedmioty do wyboru H-FP-PW-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać 3 przedmioty do wyboru z 8 - dotyczy całego roku bez względu na specjalność.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
3
Niezalogowany

Filologia polska I stopień I rok 20/21Z - przedmioty dla specjalności redaktorsko-medialnej H-FP-RM-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Filologii polskiej I stopień I rok - specjalność redaktorsko-medialny, należy wybrać wszystkie przedmioty obowiazujące na tej specjalności.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska I stopień III semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe dla spec. red-med. H-FP-RM-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązujące dla specjalności redaktorsko-medialnej.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Filologia polska I stopień V semestr 20/21Z - przedmioty dla spec. red-med. H-FP-RM-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązkowe dla specjalności redaktorsko-medialnej.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Filologia polska II stopień II rok 20/21Z - specjalność wydawnicza H-FP-W-2S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Filologia polska II stopień I rok 20/21Z - specjalność wydawnicza H-FP-W-LS-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Filologia polska II stopień I semestr- należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązujące na specjalności wydawniczej.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - I rok ( 1 semestr ) przedmioty obowiązkowe H-GER1S-1S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - I rok ( 1 semestr ) przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - II rok ( 3 semestr ) przedmioty obowiązkowe H-GER1S-1S.3S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - II rok ( 3 semestr ) przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - III rok ( 5 semestr ) przedmioty obowiązkowe H-GER1S-1S.5S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - III rok ( 5 semestr ) przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - I rok ( 1 sem ) moduł : nauczycielska H-GER1S-N-1S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - I rok ( 1 sem ) moduł : nauczycielska

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - III rok ( 5 sem ) moduł : nauczycielska H-GER1S-N-1S.5S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - I rok ( 1 sem ) moduł : specjalistyczny język niemiecki H-GER1S-SJN-1S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - I rok ( 1 sem ) moduł : specjalistyczny język niemiecki

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - II rok ( 3 sem ) moduł : specjalistyczny język niemiecki H-GER1S-SJN-1S.3S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - II rok ( 3 sem ) moduł : specjalistyczny język niemiecki

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Rejestracja dla Germanistyka - I stopnia - III rok ( 5 sem ) moduł : język niemiecki w biznesie H-GER1S-SJN-1S.5S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - I rok ( 1 semestr ) przedmioty obowiązkowe H-GER2S-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - I rok ( 1 semestr ) przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - II rok ( 3 semestr ) przedmioty obowiązkowe H-GER2S-2S.3S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - II rok ( 3 semestr ) przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - I rok ( 1 sem ) moduł : nauczycielska H-GER2S-N-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - I rok ( 1 sem ) moduł : nauczycielska

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - I rok ( 1 sem ) moduł : specjalistyczny język niemiecki H-GER2S-SJN-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - I rok ( 1 sem ) moduł : specjalistyczny język niemiecki

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - II rok ( 3 sem ) moduł : specjalistyczny język niemiecki H-GER2S-SJN-2S.3S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla Germanistyka - II stopnia - I rok ( 3 sem ) moduł : specjalistyczny język niemiecki

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Historia I stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. nauczycielskiej H-H-1.1.LS-NAU-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. nauczycielskiej. Należy wybrać wszystkie przedmioty z jednej wybranej specjalizacji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. naucz - historia I stopnia I sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia I stopnia 1 semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-H-1.1.LS-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 1 semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe. Należy zarejestrować się na wszystkie przedmioty.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - historia I stopnia I sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia I stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. ZIK H-H-1.1.LS-ZIK-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. ZIK. Należy wybrać wszystkie przedmioty z jednej wybranej specjalizacji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. ZIK - historia I stopnia I sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia I stopnia 3 semestr język obcy kontynuowany H-H-1.3.LS-JOK-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 3 semestr język obcy kontynuowany. Należy zapisać się na jedną z wybranych grup lektoratowych, zgodnych z kontynuacją języka w szkole średniej

zakończona
2020-10-01, 08:00 - 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na język obcy kontynuowany - historia I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia I stopnia 3 semestr 20/21 - przedmioty spec. naucz. H-H-1.3.LS-NAU-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 3 semestr 20/21 - przedmioty spec. naucz. Należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązujące na danej specjalności.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. naucz - historia I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia I stopnia 3 semestr 20/21 - przedmioty obowiązkowe H-H-1.3.LS-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 3 semestr 20/21 - przedmioty obowiązkowe. Należy zarejestrować się na wszystkie przedmioty.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - historia I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia I stopnia 3 semestr - przedmioty spec. ZIK H-H-1.3.LS-ZIK-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 3 semestr - przedmioty spec. ZIK. Należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązujące na danej specjalności.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. ZIK - historia I stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia I stopnia 5 semestr - przedmioty fakultatwne H-H-1.5.LS-FAK-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 5 semestr - przedmioty fakultatywne. Należy zarejestrować się do jednej z dwóch grup.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty fakultatywne - historia I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia I stopnia 5 semestr - spec. nauczycielska H-H-1.5.LS-NAU-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 5 semestr - spec. nauczycielska. Należy zarejestrować się na wszystkie przedmioty z tej specjalizacji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty fspec. naucz - historia I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia I stopnia 5 semestr - przedmioty obowiązkowe H-H-1.5.LS-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 5 semestr - przedmioty obowiązkowe. Należy zarejestrować się na wszystkie przedmioty.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - historia I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia I stopnia 5 semestr - seminarium licencjackie + wykłady monograficzne H-H-1.5.LS-SEM-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 5 semestr - Rejestracja na wykłady monograficzne i seminarium licencjackie. Należy wpisać się do grupy seminaryjnej wybranej w poprzednim semestrze.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na seminaria magisterskie - historia I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia I stopnia 5 semestr - spec. ZIK H-H-1.5.LS-ZIK-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia I stopnia 5 semestr - spec. ZIK. Należy zarejestrować się na wszystkie przedmioty z tej specjalizacji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. ZIK - historia I stopnia 5 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia II stopnia 1 semestr - projekt "Nauczyciel na miarę XXI wieku" H-H-2.1-NXXI-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia II stopnia 1 semestr - projekt "Nauczyciel na miarę XXI wieku". Zajęcia projektowe są obowiązkowe dla wszystkich studentów, którzy wybiorą specjalność nauczycielską.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty projektowe - historia II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. historia stosowana H-H-2.1.2S-HS-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. historia stosowana. Przedmiotu obowiązkowe dla studentów wybranej specjalności

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. historia stosowana - historia II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Histotria II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. nauczycielska H-H-2.1.2S-NAU-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Histotria II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. nauczycielska. Należy wybrać wszystkie przedmioty w ramach danej specjalności.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec.nauczycielska
Niezalogowany
...

Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty obowiązkowe H-H-2.1.2S-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty obowiązkowe.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - historia II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty wybieralne H-H-2.1.2S-WYB-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty wybieralne. Należy wybrać jedną grupę z każdego przedmiotu. Język obcy - wybór zgodny z kontynuowanym językiem na studiach licencjackich. Blok specjalizacyjny: Należy zapisać się na dwa z oferowanych bloków:

1.Społeczeństwo Rzeczypospolitej Szlacheckiej i 2.Społeczeństwo Polski średniowiecznej

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne - historia II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia II stopnia 3 semestr - projekt "Nauczyciel na miarę XXI wieku" H-H-2.3-NXXI-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia II stopnia 3 semestr - projekt "Nauczyciel na miarę XXI wieku". Specjalność nauczycielska - kontynuacja projektu

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty projektowe - historia II stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia II stopnia 3 semestr - przedmioty spec. historia stosowana H-H-2.3.2S-HS-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja na przedmioty [opis]
zapisy na przedmioty spec. historia stosowana- historia II stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia II stopnia 3 semestr - przedmioty spec. nauczycielska H-H-2.3.2S-NAU-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec. nauczycielska- historia II stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Historia II stopnia 3 semestr - przedmioty obowiązkowe H-H-2.3.2S-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - historia II stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia II stopnia 3 semestr - przedmioty wybieralne H-H-2.3.2S-W-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia II stopnia 3 semestr - przedmioty wybieralne. Należy wybrać właściwe seminarium, 1 wykład monograficzny oraz przedmiot z bloku specjalistycznego Społeczeństwo polskie XX wieku.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty wybieralne - historia II stopnia 3 sem. 20/21Z
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla I roku 1 st. hispanistyka 2020/2021Z H-HI-OB-1S.1-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci I roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiazkowe - I rok 1 st. hispanistyka
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla I roku 1 st. hispanistyka 2020/2021L H-HI-OB-1S.2-20/21L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci I roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

Brak zdefiniowanych tur

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla II roku 1 st. hispanistyka 2020/2021Z H-HI-OB-1S.3-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci II roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia - II rok 1 st. hispanistyka
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla II roku 1 st. hispanistyka 2020/2021L H-HI-OB-1S.4-20/21L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci II roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

Brak zdefiniowanych tur

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla hispanistyki II st. I rok 20/21Z- specjal. nauczycielska H-HI.N-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla hispanistyki II st. II rok 20/21Z- specjal. nauczycielska H-HI.N-2S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia spec. hispanistyka/j.specjalistyczne dla III roku 1 st. iberystyki 2020/2021Z H-IB-JH-1S.5-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla III roku iberystyki, specjalność hispanistyka języki specjalistyczne.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia spec. hispanistyka/j.specjalistyczne - III rok 1 st. iberystyka
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia spec. hispanistyka/j.specjalistyczne dla III roku 1 st. iberystyki 2020/2021L H-IB-JH-1S.6-20/21L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla III roku iberystyki, specjalność hispanistyka języki specjalistyczne.

Brak zdefiniowanych tur

Rejestracja na zajęcia obowiazkowe dla III roku 1 st. iberystyka 2020/2021Z H-IB-OB-1S.5-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci III roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiazkowe - III rok 1 st. iberystyka
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia obowiazkowe dla III roku 1 st. iberystyka 2020/2021L H-IB-OB-1S.6-20/21L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci III roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

Brak zdefiniowanych tur

Rejestracja na zajęcia spec. hispanistyka/tłumaczeniowa dla III roku 1 st. iberystyki 2020/2021Z H-IB-T-1S.5-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla III roku iberystyki, specjalność hispanistyka tłumaczeniowa.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia spec. hispanistyka/tłumaczeniowa - III rok 1 st. iberystyka
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia spec. hispanistyka/tłumaczeniowa dla III roku 1 st. iberystyki 2020/2021L H-IB-T-1S.6-20/21L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla III roku iberystyki, specjalność hispanistyka tłumaczeniowa.

Brak zdefiniowanych tur

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe, 1 rok 1 sem. Komunikacja międzykulturowa II st. H-KM-2S-PO-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty sem 1 rok akademicki 2020/21
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,2 rok 3 sem. Komunikacja międzykulturowa II st. H-KM-2S-PO-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty sem 3 rok akademicki 2020/21
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty wybieralne,2 rok 3 sem. Komunikacja międzykulturowa II st. H-KM-2S-PW-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Każdy student musi wybrać jeden z dwóch przedmiotów.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na przedmioty wybieralne sem 3 rok akademicki 2020/21
1
Niezalogowany

Kulturoznawstwo II stopień I semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-KUL-2S-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-02 16:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany
...

Kulturoznawstwo II stopień 3 semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-KUL-2S-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-02 16:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Kulturoznawstwo II stopień I semestr 20/21Z - specjalność ANTROPOLOGIA I ETNOLOGIA H-KUL-2S-AiE-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

Kulturoznawstwo II stopień I semestr 20/21Z - specjalność MEDIA I KULTURA POPULARNA H-KUL-2S-MiKP-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

Kulturoznawstwo II stopień I semestr 20/21Z - przedmioty do wyboru H-KUL-2S-PW-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera przedmiot za 2 punkty ECTS

zakończona
2020-10-02 16:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
1
Niezalogowany
...

Kulturoznawstwo II stopień 3 semestr 20/21Z - przedmioty do wyboru H-KUL-2S-PW-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera przedmiot za 2 punkty ECTS

zakończona
2020-10-02 17:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Kulturoznawstwo II stopień I semestr 20/21Z - specjalność WIELOKULTUROWOŚĆ W POLSCE H-KUL-2S-WwPTiW-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

Kulturoznawstwo II stopień I semestr 20/21Z - specjalność ZARZĄDZANIE W KULTURZE H-KUL-2S-ZWK-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-02 16:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
3
Niezalogowany
...

Kulturoznawstwo II stopień 3 semestr 20/21Z - specjalność ZARZĄDZANIE W KULTURZE H-KUL-2S-ZWK-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-02 17:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
I tura
Niezalogowany

Kulturoznawstwo I stopień I semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-KUL-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla I stopnia I semestru, należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązkowe.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Kulturoznawstwo I stopień III semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-KUL-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Kulturoznawstwo I stopień V semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-KUL-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Kulturoznawstwo I stopień I semestr 20/21Z - przedmioty do wyboru H-KUL-PW-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla kulturoznawstwa I stopień I semestr - należy wybrać 4 przedmioty do wyboru z 5.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
pierwsza
4
Niezalogowany

Rejestracja na fakultety dla II roku 1 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-FAK-1S.3-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Wymagana liczba punktów do zaliczenia przedmiotów fakultatywnych 6 ECTS.

Osoby, które nie zapiszą się na zajęcia z braku wolnych miejsc proszone są o dostarczenie do dziekanatu mailowo pisemnej zgody od prowadzącego na wpisanie na zajęcia.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia fakultatywne - II rok logopedii 1 st.
Niezalogowany
...

Rejestracja na fakultety dla III roku 1 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-FAK-1S.5-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Wymagana liczba punktów do zaliczenia przedmiotów fakultatywnych 6 ECTS.

Osoby, które nie zapiszą się na zajęcia z braku wolnych miejsc proszone są o dostarczenie do dziekanatu mailowo pisemnej zgody od prowadzącego na wpisanie na zajęcia.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia fakultatywne - III rok logopedia z audiologią
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia spec. logopedia kliniczna dla I roku 2 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-KL-2S.1-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Na zajęcia ze specjalności logopedia kliniczna zapisują się tylko Ci studenci, którzy wybrali taką specjalność.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia ze specjalności logopedia kliniczna - I rok 2 st. logopedia z audiologią
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia spec. logopedia kliniczna dla II roku 2 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-KL-2S.3-20/21z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Na zajęcia ze specjalności logopedia kliniczna zapisują się tylko Ci studenci, którzy wybrali taką specjalność.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia spec. logopedia kliniczna - II rok 2 st. logopedia z audiologią
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla I roku 1 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-OB-1S.1-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci I roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiązkowe - I rok logopedii z aud. 1 st.
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla II roku 1 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-OB-1S.3-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci II roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiązkowe - II rok logopedii 1 st.
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla III roku 1 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-OB-1S.5-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci III roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiązkowe - III rok 1 st. logopedia z audiologią
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia obowiazkowe dla I roku 2 st. logopedia z audiologia 2020/2021Z H-L-OB-2S.1-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci I roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiązkowe - I rok 2 st. logopedia z audiologią
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla II roku 2 st. logopedia z audiologia 2020/2021z H-L-OB-2S.3-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci II roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiązkowe - II rok 2 st. logopedia z audiologią
Niezalogowany
...

Rejestra na seminarium dyplomowe - logopedia z audiologią - II rok H-L-SM--1S.4-17/18L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

Rejestracja na zajęcia spec. surdologopedia dla I roku 2 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-SUR-2S.1-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Na zajęcia ze specjalności surdologopedia zapisują się tylko Ci studenci, którzy wybrali taką specjalność.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia spec. surdologopedia - I rok 2 st. logopedia z audiologią
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia spec. surdologopedia dla II roku 2 st. logopedia z audiologią 2020/2021Z H-L-SUR-2S.3-20/21z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Na zajęcia ze specjalności surdologopedia zapisują się tylko Ci studenci, którzy wybrali taką specjalność.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia specjalności surdologopedia - II rok 2 st. logopedia z audiologią
Niezalogowany
...

Rejestracja na obowiązkowe zajęcia-lingwistyka stosowana I stopnia I rok I semestr 20/21Z H-LS.T-OB-1S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci I roku rejestrują sie na wszystkie przedmioty do wybranej podczas rekrutacji kombinacji językowej np. AF (grupa językowa angielsko-francuska)

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na obowiązkowe zajęcia - lingwistyka stosowana I stopnia I rok I semestr 20/21Z
Niezalogowany

Rejestracja na obowiązkowe zajęcia- lingwistyka stosowana I stopnia II rok III semestr 20/21Z H-LS.T-OB-1S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci II roku lingwistyki stosowanej rejestrują się na wszystkie obowiązkowe zajęcia do wybranej kombinacji jęzkowej

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na obowiązkowe zajęcia-lingwistyka stosowana I stopnia II rok III semestr 20/21Z
Niezalogowany
...

Rejestracja na obowiązkowe zajęcia-lingwistyka stosowana I stopnia III rok V semestr 20/21Z H-LS.T-OB-1S.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
lingwistyka stosowana I stopnia III rok V semestr 20/21Z
Niezalogowany

Rejestracja na obowiązkowe zajęcia-lingwistyka stosowana II stopnia I rok I semestr 20/21Z H-LS.T-OB-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja na obowiązkowe zajęcia-lingwistyka stosowana II stopnia I rok I semestr 20/21Z
Niezalogowany
...

Rejestracja na obowiązkowe zajęcia-lingwistyka stosowana II stopnia II rok III semestr 202/21Z H-LS.T-OB-2S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci zapisują sie na wszystkie zajęcia do odpowiedniej kombinacji językowej

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja dla studentów lingwistyki stosowanej II stopnia II rok III semestr 20/21
Niezalogowany

Polsko-niemieckie studia translatorskie I semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-PNSKT-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla I semestru Polsko-niemieckich studiów translatorskich, należy wybrać wszystkie obowiązujące przedmioty.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-07 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla portugalistyki II st. II roku 20/21Z H-POR-2S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla I roku 1 st. Portugalistyka 2020/2021Z H-PPB-OB-1S.1-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci I roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiązkowe - I rok 1 st. portugalistyka
Niezalogowany
...

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla I roku 1 st. Portugalistyka 2020/2021L H-PPB-OB-1S.2-20/21L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci I roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

Brak zdefiniowanych tur

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla II roku 1 st. Portugalistyka 2020/2021Z H-PPB-OB-1S.3-20/21Z pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci II roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
rejestracja na zajęcia obowiązkowe - II rok 1 st. portugalistyka
Niezalogowany

Rejestracja na zajęcia obowiązkowe dla II roku 1 st. Portugalistyka 2020/2021L H-PPB-OB-1S.4-20/21L pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Studenci II roku zapisują się na wszystkie przedmioty obowiązkowe widoczne podczas rejestracji.

Brak zdefiniowanych tur

Romanistyka I stopień I semestr 20/21Z specjalność: język francuski - przedmioty obowiązkowe H-RO-JF-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla kierunku Romanistyka I stopień I semestr specjalność: język francuski, należy wybrać wszystkie obowiązkowe przedmioty.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Romanistyka I stopień III semestr 20/21Z specjalność język francuski - przedmioty obowiązkowe H-RO-JF-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Romanistyka I stopień V semestr 20/21 Z specjalność język francuski - przedmioty obowiązkowe H-RO-JF-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Romanistyka I stopień I semestr 20/21Z spec. język franc., spec.: jęz. franc. biz. - p. do wyboru H-RO-JF-PW-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać Praktyczną naukę drugiego języka romańskiego i wybrać jeden z dwóch języków: kiszpański lub włoski dla specjalizacji język francuski biznesu.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Romanistyka I stopień III semestr 20/21 spec. jęz. francuski, spec. jęz. franc. biz.- p. do wyboru H-RO-JFB-PW-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Romanistyka I stopień III semestr - należy wybrać przedmioty obowiązujące na specjalności język francuski biznesu oraz jeden z dwóch języków (hiszpański lub włoski) z praktycznej nauki języka francuskiego.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Romanistyka I stopień V semestr 20/21Z spec. jęz. francuski, spec. jęz. spec. - p. do wyboru H-RO-JFJS-PW-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Romanistyka I stopień V semestr- należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązujące na specjalizacji języki specjalistyczne oraz język włoski lub hiszpański z Praktycznej nauki drugiego języka romańskiego.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Romanistyka I stopień V semestr 20/21Z - praktyczna nauka drugiego jęz.romańskiego H-RO-JFT-PNJ-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-12, 12:00 - 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
1
Niezalogowany
...

Romanistyka I stopień I semestr 20/21Z spec. jęz. francuski, spec. tłumaczeniowa - p. do wyboru H-RO-JFT-PW-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Należy wybrać Praktyczną naukę języka francuskiego dla specjalizacji tłumaczeniowej i wybrać jeden z dwóch języków do wyboru: hiszpański lub włoski.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Romanistyka I stopień III semestr 20/21Z spec. jęz. francuski, spec. tłumaczeniowa - p. do wyboru H-RO-JFT-PW-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Romanistyka I stopień III semestr język francuski, należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązujące dla specjalności tłumaczeniowej oraz jeden język (włoski lub hiszpański) z Praktycznej nauki drugiego języka romańskiego.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Romanistyka I stopień V semestr 20/21Z spec. jęz. francuski, spec. tłumaczeniowa - p. do wyboru H-RO-JFT-PW-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Romanistyka I stopień V semestr - należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązujące na specjalizacji tłumaczeniowej oraz wybrać język z Praktycznej nauki drugiego języka hiszpańskiego (włoski lub hiszpański).

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Romanistyka I stopień I semestr 20/21Z specjalność język włoski - przedmioty obowiązkowe H-RO-JW-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Romanistyka I stopień III semestr 20/21Z specjalność: język włoski - przedmioty obowiązkowe H-RO-JW-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Romanistyka I stopień V semestr 20/21Z specjalność język włoski - przedmioty obowiązkowe H-RO-JW-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla romanistyki II st. I rok 20/21Z- specjal. tłumaczeniowej H-RO.T-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Rejestracja na przedmioty obowiązkowe dla romanistyki II st. II rok 20/21Z- specjal. tłumaczeniowa H-RO.T-2S.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Specj: Język rosyjski w biznesie, Rusycystyka I st. 2 rok 3 sem H-RU-LS-JRB-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera PNJ białoruskiego lub bułgarskiego

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Język rosyjski w biznesie sem 3 I stopnia
Niezalogowany

Specj: Język rosyjski w biznesie, Rusycystyka I st. 3 rok 5 sem H-RU-LS-JRB-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Język rosyjski w biznesie 3 rok Rusycystyka I stopnia
Niezalogowany
...

Specj: Język rosyjski z językiem ang. w obsłudze ruchu gran. Rusycystyka I st. 2 rok 3 sem H-RU-LS-JRJAORG-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Język rosyjski z językiem angielskim w obsłudze ruchu granicznego 3 sem I stopnia
2
Niezalogowany

Rusycystyka I st. 3 rok 5 sem-Specj: Język rosyjski z językiem ang. w obsłudze ruchu gran. H-RU-LS-JRJAORG-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
RUSYCYSTYKA 3 ROK 5 SEM - Ruch graniczny
Niezalogowany
...

Rusycystyka I st. Rejestr. 1r. 1sem - specj. j. rosyjski z j. angielskim w obsłudze ruchu gran. H-RU-LS-JRJAWORG-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja-specjalność j. rosyjski z j. angielskim w obsłudze ruchu granicznego
Niezalogowany

Rusycystyka I st. 1r. 1sem-Rejestracja - specjalność j. rosyjski w biznesie H-RU-LS-JRWB-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja-specjalność język rosyjski w biznesie
Niezalogowany
...

Rusycystyka I st. 1 rok 1 sem-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe H-RU-LS-PO-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Rejestracja-przedmioty obowiązkowe 1 rok 1 semestr Rusycystyka I st.
Niezalogowany

Rusycystyka I st. 2 rok 3 sem-Rejestracja na przedmioy obowiązkowe H-RU-LS-PO-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty obowiązkowe 2 rok sem 3 Rusycystyka I stopnia
5
Niezalogowany
...

Rusycystyka I st. 3 rok 5 sem-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe H-RU-LS-PO-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
PRZEDMIOTY OBOWIĄZKOWE SEM 5 RUSYCYSTYKA I ST.
Niezalogowany

Rusycystyka I stopnia- przedmioty wybieralne 2 rok 3 sem H-RU-LS-PW-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera przedmioty za 3 punkty ECTS

zakończona
2020-10-01 16:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Rusycystyka I stopnia, 3 rok 5 sem-Przedmioty do wyboru H-RU-LS-PW-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera przedmioty za 4 punkty ECTS

zakończona
2020-10-01 11:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty do wyboru
Niezalogowany

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia I rok (1 semestr)- przedmioty obowiązkowe H-RU2-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia I rok (1 semestr)

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia II rok (3 semestr)- przedmioty obowiązkowe H-RU2-2S.3S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia II rok (3 semestr)- przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia I rok (1 semestr)- przedmioty do wyboru H-RUKF2-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia I rok (1 semestr)- przedmioty do wyboru

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia II rok (3 semestr)- przedmioty do wyboru H-RUKF2-2S.3S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia II rok (3 semestr)- przedmioty do wyboru

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Rusycystyka II st. 1 rok 1 sem -Rejestracja na przedmiot obowiązkowy do wyboru H-RUW2-2S.1S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia I rok (1 semestr)- przedmiot obowiązkowy do wyboru

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany
...

Rusycystyka II st. 2 rok 3 sem-Rejestracja specjalność tłumaczeniowa H-RUW2-2S.3S pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla rusycystyka II stopnia II rok (3 semestr)- przedmioty specjalność tłumaczeniowa

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1 tura
Niezalogowany

Rejestracja na seminarium magisterskie 18/19Z H-SM-L-2S.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Brak zdefiniowanych tur

Technologie cyfrowe I st.-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,1 rok 1 sem. H-TCAK-1S-PO-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student zapisuje się na wszystkie przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
TCAK- przedmioty obowiązkowe 1 rok 1 sem
Niezalogowany
...

Technologie cyfrowe I st.-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe, 2 rok 3 sem. H-TCAK-1S-PO-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student zapisuje się na wszystkie przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty obowiązkowe TCAK 2 rok 3 sem
Niezalogowany

Technologie cyfrowe I st.- Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,3 rok 5 sem. H-TCAK-1S-PO-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student zapisuje się na wszystkie przedmioty

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty obowiązkowe TCAK sem. 5
Niezalogowany
...

Technologie cyfrowe I st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne- Analiza mediów cyfrowych,rok 3 sem.5 H-TCAK-1S-PWAMCA-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera dwa przedmioty za łączą liczbę 4 punktów ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Blok przedmiotów wybieralnych: Analiza mediów cyfrowych, TCAK sem. 5
2
Niezalogowany

Technologie cyfrowe I st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne- Nowe media,rok 1 sem.1 H-TCAK-1S-PWNMDK-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera jeden przedmiot za 2 punkty ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty do wyboru TCAK I st. 1 sem-Nowe media i dziedzictwo kulturowe
1
Niezalogowany
...

Technologie cyfrowe I st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne- Nowe media,rok 2 sem.3 H-TCAK-1S-PWNMDK-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera jeden przedmiot za 3 punkty ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty do wyboru- MODUŁ: Nowe media, TCAK I st. 2 rok sem 3
1
Niezalogowany

Technologie cyfrowe I st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne- Nowe media,rok 3 sem.5 H-TCAK-1S-PWNMDK-3.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera jeden przedmiot za 3 punkty ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Blok przedmiotów wybieralnych: Nowe media i dziedzictwo kulturowe, TCAK sem 5
1
Niezalogowany
...

Technologie cyfrowe I st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne- Wielokulturowość,rok 1 sem.1 H-TCAK-1S-PWWPK-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera dwa przedmioty za łącznie 6 punktów ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty do wyboru TCAK I st. 1 sem- Wielokulturowość i podmiotowość w kulturze
2
Niezalogowany

Technologie cyfrowe I st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne- Kultura i znaczenie,rok 2 sem.3 H-TCAK-1S-PWWPK-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera przedmioty za łączną liczbę 7 punktów ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty wybieralne: Blok Kultura i znaczenie, TCAK I st. 3 sem
3
Niezalogowany
...

Technologie cyfrowe II st.-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,1 rok 1 sem. H-TCAK-2S-PO-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student zapsiuje się na wszystkie przedmioty

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
TCAK II st. 1 sem - przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany

Technologie cyfrowe II st.-Rejestracja na przedmioty obowiązkowe,2 rok 3 sem. H-TCAK-2S-PO-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student zapisuje się na wszystkie przedmioty

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
TCAK II st. 3 sem. - przedmioty obowiązkowe
Niezalogowany
...

Technologie cyfrowe II st.- Rejestracja na przedmioty wybieralne, 1 rok 1 sem. H-TCAK-2S-PW-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student zapisuje się na dwa wyrane przedmioty za łącznie 6 punktów ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
Przedmioty wybieralne TCAK II st. 1 sem
2
Niezalogowany

Technologie cyfrowe II st.-Rejestracja na przedmioty wybieralne, 2 rok 3 sem. H-TCAK-2S-PW-2.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Student wybiera jeden przedmiot za 4 punkty ECTS

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:59
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
TCAK II st. 3 sem - przedmioty do wyboru
1
Niezalogowany
...

Turystyka historyczna I stopień I semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe dla wszystkich H-TH-LS-1.1 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla I semestru Turystyki historycznej, należy zapisać się na wszystkie obowiązkowe przedmioty (wykłady, ćwiczenia i konwersatoria).

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Turystyka historyczna I stopień III semestr 20/21Z -przedmioty obowiązkowe dla wszystkich H-TH-LS-1.3 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla studentów Turystyki historycznej II roku (III semestr), należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązkowe (wykłady i konwersatoria).

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany
...

Turystyka historyczna I stopień V semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe dla wszystkich H-TH-LS-1.5 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Rejestracja dla III roku Turystyki historycznej (V semestr), należy wybrać wszystkie przedmioty obowiązkowe (wykłady i konwersatoria).

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
1
Niezalogowany

Ukrainistyka I stopień 1 semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-U-1.1.LS-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Ukrainistyka I stopień 1 semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - ukrainistyka I stopnia I sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Ukrainistyka I stopień 3 semestr 20/21 Z - przedmioty obowiązkowe H-U-1.3.LS-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Ukrainistyka I stopień 3 semestr 20/21 Z - przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - ukrainistyka I stopnia III sem. 20/21Z
Niezalogowany

Ukrainistyka I stopnia 5 semestr 20/21 Z - przedmioty obowiązkowe H-U-1.5.LS-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Ukrainistyka I stopnia 5 semestr 20/21 Z - przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - ukrainistyka I stopnia V sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Ukrainistyka I stopnia 5 semestr 20/21Z - seminaria licencjackie H-U-1.5.LS-SL-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Ukrainistyka I stopnia 5 semestr 20/21Z - seminaria licencjackie

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - ukrainistyka I stopnia V sem. 20/21Z
Niezalogowany

Ukrainistyka II stopnia 1 semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe H-U-2.1.2S-O-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Ukrainistyka II stopnia 1 semestr 20/21Z - przedmioty obowiązkowe

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty obowiązkowe - ukrainistyka II stopnia I sem. 20/21Z
Niezalogowany
...

Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. turystyka historyczna H.H-2.1.2S-TH-20/21 pokaż przedmioty związane z tą rejestracją

Historia II stopnia 1 semestr 20/21 - przedmioty spec. turystyka historuczna. Przedmiotu obowiązkowe dla studentów wybranej specjalności.

zakończona
2020-10-01 08:00 - 2020-10-12 23:00
Rejestracja bezpośrednia do grup - odmiana "kto pierwszy" [opis]
zapisy na przedmioty spec tyrystyka historyczna - historia II stopnia 1 sem. 20/21Z
Niezalogowany